+370 694 99622

Saugūs mechanizmai

Jei leidžia galimybės, tikslinga investuoti į namų saugumą stiprinančias priemones (signalizaciją, langus, duris, staktas, spynas ir pan.) Anot specialistų, nauji langai – nebūtinai saugesni. Senų ir naujų langų saugumo lygmens santykis priklauso ir nuo naujųjų langų tipo bei techninių-technologinių charakteristikų. Neretai išgirstama apie vagystes, kurių įvykdymo būdas įvardijamas taip: „į patalpas patenkama atspaudus plastikinio lango rėmą“.

Taigi perkant langus reikėtų įvertinti grėsmes bei pasitarus su specialistais ir pritaikius papildomas priemones kiek įmanoma labiau sustiprinti įsigyjamo lango saugumą. Siekiant užtikrinti langų saugumą, grotos - ne vienintelė išeitis. Apsisaugoti gali padėti ir papildomos langų apsaugos detalės, apkaustai. Jie gali apsaugoti ne tik nuo įsilaužimo, bet ir nuo nelaimingų atsitikimų. Padidintas langų saugumas ypač aktualus tiems, kurie gyvena nuosavuose namuose bei pirmuose ir viršutiniuose daugiabučių aukštuose, nes per jų langus ar balkonus nesudėtinga patekti į patalpų vidų. Patartina rinktis langus su nuo įsilaužimo apsaugančiais priedais, kadangi dažniausiai įsilaužiama ne išdaužiant stiklą, o laužtuvu iškeliant lango varstomąją dalį.

Vadinamieji „grybukai“ apsaugo nuo tokio lango iškėlimo. Pasirinkus patikimo saugumo apkaustus, skirtingose lango vietose papildomai sumontuojami net trys grybo formos varstomosios lango dalies fiksatoriai, taip pat specialus blokatorius ar speciali ,nuo apkaustų persukimo apsauganti rankenėlė „Secustic“ (tarp rankenos ir varstomosios lango dalies), kuri neleidžia persukti apkaustų ir atidaryti lango iš išorės. Be to, nuo lango atidarymo pragręžiant profilį gali apsaugoti nepragręžiama plokštelė.Rakinama rankenėlė naudojama kaip apsauga nuo vaikų, taip pat ji neleidžia atidaryti išdaužto lango.Varstomosios dalies užrakintas mechanizmas leidžia praverti langą ir vėdinti patalpą, tačiau neleidžia atidaryti jo viso – tai puiki apsauga nuo smalsių mažylių, kurie gali lengvai atidaryti langą ir persisverti norėdami pažiūrėti žemyn ar pagauti iškritusį daiktą.

Papildoma visų profilių (plastikinių, aliuminių, medinių) langų apsauga montuojama nepriklausomai nuo esamų apkaustų.

Žinoma, papildomi priedai negali visu 100% apsaugoti nuo įsilaužimo, tačiau bet kuriuo atveju tai pailgina įsilaužimo laiką bei apsunkina patį procesą – laužiantis reikia ne tik specialios įrangos, bet ir žinių, kaip ja pasinaudoti. Be to, saugumo lygis priklauso ir nuo to, kaip įmontuotas langas ir įtvirtintas stiklo paketas.

Visos teisės yra griežtai saugomos © 2016. Languremontopaslaugos.lt.

Web solutions, web develpoment, brands, logos, graphic design,creative agency, print, web designs