+370 694 99622

Tinkleliai nuo vabzdžių

Moderniausias šių dienų sprendimas, padedantis veiksmingai apsaugoti namus nuo musių, uodų ir kitų vabzdžių - apsauginiai tinkleliai langams ir durims. Šiuolaikiniai tinkleliai nuo vabzdžių yra komfortiški, 100% efektyvūs ir beveik nepastebimi.

Tinklelius nuo vabzdžių galima nesunkiai pritaikyti įvairių formų bei tipų langams ir durims - plastikiniams, mediniams, aliuminio. Visi tinkleliai tvirtinami iš patalpos vidaus, todėl tai nesudaro jokių sunkumų žmonėms, gyvenantiems viršutiniuose aukštuose. Tinkleliai yra įvairių rūšių, todėl tinkamai pasirinkus netrukdo naudotis langais bei durimis kaip įprasta.

Akivaizdu, jog tinkleliai nuo vabzdžių yra ne tik veiksminga, bet ir ilgaamžė apsaugos priemonė. Tinklelis gaminamas iš atmosferos poveikiui atsparaus stiklo pluošto audinio, aplieto PVC sluoksniu. Tinklelio audinys yra itin plonas, pilkos spalvos, todėl visiškai nepastebimas ir netemdo patalpos. Tinklelio aliuminiai profiliai dažomi milteliniu būdu, todėl yra atsparūs korozijai.

Rėminiai tinkleliai

Rėminiai tinkleliai dėl nesudėtingos konstrukcijos yra pigiausi. Jie montuojami prie lango kartu su papildomu rėmeliu ir tvirtinami iš išorinės lango pusės magnetais arba specialiais laikikliais. Tokius tinklelius nuo vabzdžių nesudėtinga sumontuoti ir išmontuoti vasaros sezonui pasibaigus. Šiuos tinklelius galima montuoti ne tik prie lango rėmo, bet ir, pavyzdžiui, prie angos sienoje ar lauko terasoje.

Ruloniniai tinkleliai

Ruloniniai tinkleliai nuo vabzdžių yra tvirtinami stacionariai, tačiau jie lengvai susisuka į kasetę lango viršuje grandinėlės ar spyruoklės pagalba arba pasislepia šone lengvai stumtelėjus - tai ypač patogu lauko durims.

Tankaus šepetėlio juostos tinklelio kraštuose neleidžia net mažiausiam vabzdžiui patekti į patalpą. Deja, yra ir šioks toks minusas: ruloninis tinklelis neišvengiamai turi aukštą slenkstį apačioje, todėl tai gali sukelti diskomfortą, nes duris nuolat varstant tenka vis peržengti „slenkstį“.

Visos teisės yra griežtai saugomos © 2016. Languremontopaslaugos.lt.

Web solutions, web develpoment, brands, logos, graphic design,creative agency, print, web designs